שמלות ערב 2018

המעצבת פני ערב מעצבת שמלות כלה וערב למעלה מ-30 שנה, עיצובי השמלות בסטנדטים מאוד גבוהים וברמה עולמית. בגלריה דגמים רבים המתאימים לשלל אירועים כגון שמלות ערב לחתונה,שמלות לבר מצווה, שלות לחינה למסיבות אירוסין ולכל אירוע משמעותי שהינך מעוניינת להיות מדהימה, מקורית וייחודית. לרוב משפחת הכלה - אם הכלה, אחיותיה ומלוותיה רוצות להיראת טוב לפחות כמו הכלה, אצנו תוכלי למצוא שמלת ערב או בגדי ערב העובדים בסטנדר יוקרתי מעבר לנוחות של להתאגן הכלה משפחתה ומלוותיך באותו מקום, להתלבש שבאותו איפור ערב ועיצוב שיער.

חשוב לנו לתת לך את המיטב באופן שהכי יחמיא לך ולנתונייך הטיבעיים וייפה אותך, קבעי פגישה עם המעצבת על מנת שתתאים לך עיצוב בהתאמה אישית הייחודי רק לך או שמלת ערב מהגלרייה. שמלות הערב הינם למכירה או להשכרה כתלות ברצונך, לא פעם, שמלה זו אשר את משקיעה בה כל כך הרבה תוכל להתאים לארועים אחרים בעתיד. קבעי פגישה ותוכלי לגלות את המבצעים הרבים הניתנים בלקיחת שמלת ערב יחד עם שמלת כלה, איפור ועיצוב שיער.

קולקציית שמלות ערב 2018 הינה קולקציה יוקרתית ומיוחדת, תכלי למצוא בה סגנונות רבים - רומנטיים, סקסיים, אלגנטיים במגוון בדים וצבעים - שמלות שחורות, בדי תחרה, משי, מחוכים, ושיבוץ אבנים, שמלות ערב לחינה. אנו נשמח לראותך בגלריה המובילה בשמלות ערב בירושלים.


כל הזכויות שמורות -פני ערב נוף הרים 151 הר אדר (בקרבת מלון כרמים על כביש ירושלים תל אביב), פרוזדור ירושלים 02-6230258
גישה נוחה וחניה צמודה | שמלות כלה בירושלים | שמלות ערב בירושלים | קבעי פגישה עם המעצבת | מפת הגעה לגלריה