עיצוב שמלות כלה ועיצוב שמלות ערב - פני ערב

שמלות מעצבים בירושלים

שלום, שמי פני ערב ואני יודעת מה את מחפשת, את רוצה שמלת כלה לאירוע החשוב בחייך, את רוצה שמלת כלה שיגידו וואו, את רוצה שמלה שתוכלי להיזכר בא שנים רבות מהיום ולהגיד שעשית את הבחירה הנכונה. בגלריה שלי שמלות כלה מיוחדות, רומנטיות ויוקרתיות שעוצבו בעבודת יד, בכל השמלות הושקע תכנון ועיצוב רב, הן עוצבו ממיטב הבדים, החומרים והאלמנטים הטובים ביותר על מנת שכל שמלה תהיה מיוחדת ומרתקת. אני מאמינה שאין סגנון אחד שהוא נכון ולכן בסטודיו תוכלי למצוא שמלות בכל הסגנונות, בכל המידות ומכל סוגי הבדים, עיצוב שמלות כלה הוא המתנה שלי לבנות ירושלים וישראל. אני וצוות התופרים נותנים לך את הטוב ביותר באהבה הגדולה ביותר ונשמח לשמח לעמוד לשרותיך..

דפדפי בדפי הקולקציות ותבחרי את שמלת החתונה שלך, תני לנו לרגש אותך ואנחנו מבטיחים שאת לא תהי הראשונה שנופלת בקסמי השמלות הכלה הייחודיות שאומרות דבר אחד די בברור מעל כולם - וואו! אנחנו פשוט מייצרים שמלות מושלמות, בואי לחוש את השמלות ולהתאהב ממבט ראשון.

בגלריה תוכלי גם למצוא קולקציית שמלות ערב שנותנת מענה מושלם למשפחת הכלה - אם הכלה, מלוות הכלה וחברותיה, תוכלי להתארגן עם מקורבייך באותו מקום ולקבל את המיטב בשני העולמות. בקולקציית הערב מגוון רב של דגמים וסגננות, אנו רואים חשיבות עליונה בנוחות ושלמות החוויה ובשלמות השמלות. חשוב לנו שאת, חברותיך ומשפחתך תהיו מאושרות ומהממות, אנחנו יודעים שתקבלו רק מחמאות וזה מגיע לכן.

לצורך השלמת החוויה תוכלי לקבל שירותי יופי (עיצוב שיער ואיפור) לך ולמשפחתך, האיפור המושלם הינו החיבור המשלים של שמלת הכלה או שמלת הערב למזג האוויר, למיקום האירוע ולהעדפותיך האישיות.

אני מאחלת לך הרבה מזל טוב ורוצה לדאוג כי תקבלי את הטוב ביותר, אני מזמינה אותך לגלריה הירוקה בוילה יוקרתית ושקטה בהר אדר עם נוף כפרי ומרגיע ליומך החשוב.

בברכה,
פני ערב


כל הזכויות שמורות -פני ערב נוף הרים 151 הר אדר (בקרבת מלון כרמים על כביש ירושלים תל אביב), פרוזדור ירושלים 02-6230258
גישה נוחה וחניה צמודה | שמלות כלה בירושלים | שמלות ערב בירושלים | קבעי פגישה עם המעצבת | מפת הגעה לגלריה